Ce contine un cadou corporate

La Debonaire am dezvoltat ideea cosurilor cadou pentru a arata cat de importanta este armonia unui cadou atunci cand iti doresti sa il oferi cu profesionalism. Alegerea unui cadou corporate cuprinde produse premium, de inalta calitate, care reprezinta cea mai buna alegere atunci cand doresti sa iti arati respectul fata de angajati, parteneri si colaboratori, mai ales ca fiecare produs are o poveste exceptionala. Atent selectionate de la cei mai importanti producatori din Franta, Anglia, Scotia, Italia, Germania, Belgia si Danemarca, cosurile cadou de la Debonaire reprezinta o alegere excelenta pentru cei care aleg bunul gust si rafinamentul si duc relatiile profesionale la un alt nivel. Indiferent cine sunt partenerii tai si indiferent pe ce scara ierarhica te afli, in esenta toti suntem oameni si ne bucuram atunci cand primim un cadou pentru ca este un sentiment frumos sa stii ca cineva se gandeste la tine, chiar daca este la nivel profesional. Daca esti o persoana care tine la relatiile de parteneriat, inseamna ca este timpul sa te lasi pe mana echipei noastre de fiecare data cand este vorba sa oferi cadouri in lumea business. Cadourile corporate sunt o adaptare a cadourilor clasice, dar pe care nu le oferi prietenilor sau familiei, ci le oferi persoanelor cu care lucrezi. Cand vorbim de cadouri corporate ne mutam in sfera business, chiar daca poate ti se pare bizar sa oferi un cadou persoanelor cu care colaborezi la telefon sau prin intermediul e-mail-ului. Te intrebi daca este bine sa oferi aceste cadouri si cum poti impresiona pe cineva cu un simplu cos cu alimente? Atunci cand au luat nastere cosurile cadou de la Debonaire ne-am gandit sa cream solutii pentru oricine, sa incercam sa acoperim orice gust si preferinta. De aceea, in magazinul Debonaire gasesti mai multe categorii de cosuri cadou, sortate pe tipurile de continut. Vei gasi cosuri cadou cu cafea, ceai, vin, cozonac, sampanie sau produse de patiserie, in functie de ceea ce iti doresti sa alegi pentru parteneri si angajati. Alaturi de categoriile de cosuri de cadou in functie de continut se adauga si cosurile cadou Gourmet si cosurile traditionale. Doua categorii ce vor multumi atat gusturile celor care cauta produse premium, fabricate in tarile occidentale, dar si a celora care sunt legati sufleteste de traditiile romanesti si isi doresc sa aduca o nota traditionala in aceste cosuri cadou.


  De cand suntem pe piata cadourilor corporate, stim ca recunostinta fata de clientii si partenerii tai inseamna respect si ca alegerea cadourilor pentru ei semnifica exact acest lucru: manifestarea respectului pe care il porti pentru acestia. Alegerea cadourilor va fi influentata de acest aspect. Unei persoane pe care o respecti vei dedica mai mult timp alegerii cadourilor. Atunci cand cauti cadouri pentru angajati, parteneri sau clienti, cauti ceva deosebit. Astfel ca Debonaire este aici pentru a crea cadourile de calitate pe care le urmaresti. Fie ca ai insarcinat secretara cu aceasta problema a cautarii de cadouri sau faci chiar tu ca manager al companiei acest lucru, timpul este limitat pentru oricine. Este dificil sa iei la rand magazinele online sau cele fizice pentru a gasi cadourile potrivite. Asa ca, un alt motiv pentru care am creat un singur magazin unde gasesti o gama larga de produse este de a facilita acest proces de cautare. Intr-un singur loc ai posibilitatea sa gasesti exact ceea ce cauti. Aceasta gama de cadouri este destinata exclusiv partenerilor, clientilor si angajatilor tai. Au fost create pentru ca tu sa iti arati respectul si recunostinta fata de persoanele cu care ai colaborat in aceasta perioada sau cu care urmeaza sa colaborezi. Indiferent ca este vorba de parteneri noi sau vechi, romani sau straini, atat tu cat si afacerea ta veti fi priviti intr-un alt mod. Este un gest care pe cat de mic este pentru tine, pe atat de important este pentru persoana care primeste acest cadou. Apeleaza cu incredere la magazinul nostru online si te asiguram de calitatea fiecarui cadou corporate pe care il comanzi si pe care echipa noastra il pregateste cu atentie pentru angajatii, partenerii si colaboratorii tai!