Cum si cui oferim cadouri corporate

Pe parcursul unui an exista cateva momente cheie, in care cadourile sunt cele mai importante lucruri pe care putem sa le oferim pentru a ne arata dragostea si respectul. Atunci cand vine vorba sa ne aratam iubirea si grija fata de cei dragi, apelam la diferite cadouri personalizate. Insa, daca locul tau de munca presupune colaborari cu diferiti parteneri, cadourile trebuie sa aiba o nota mult mai eleganta, adica sa oferi cadouri corporate care au scopul de a intari relatiile profesionale. Indiferent cine sunt partenerii tai si indiferent pe ce scara ierarhica te afli, in esenta toti suntem oameni si ne bucuram atunci cand primim un cadou pentru ca este un sentiment frumos sa stii ca cineva se gandeste la tine, chiar daca este la nivel profesional. Daca esti o persoana care tine la relatiile de parteneriat, inseamna ca este timpul sa te lasi pe mana echipei Debonaire cand este vorba de cadouri pentru Craciun. Cadourile corporate sunt o adaptare a cadourilor clasice, dar pe care nu le oferi prietenilor sau familiei, ci le oferi persoanelor cu care lucrezi. Cand vorbim de cadouri corporate ne mutam in sfera business, chiar daca poate ti se pare bizar sa oferi un cadou persoanelor cu care colaborezi la telefon sau prin intermediul e-mail-ului. Te intrebi daca este bine sa oferi aceste cadouri si cum poti impresiona pe cineva cu un simplu cos cu alimente? Sa stii ca echipa noastra nu ofera simple cosuri, ci sunt cosuri care contin cele mai bune produse din intreaga lume. Calatorim mult pentru a-ti pune la dispozitie cele mai bune vinuri, de exemplu. Indiferent daca partenerii tai consuma sau nu bauturi alcoolice, poate sunt colectionari de licori care mai de care mai sofisticate. Cele mai bune momente pentru oferirea cadourile sunt cele din preajma sarbatorilor. Tocmai de aceea, un cos cadou va fi perfect de oferit partenerilor tai. In functie de bugetul pe care il ai disponibil, poti alege din magazinul nostru online cosuri gata pregatite sau poti sa creezi un cos personalizat, mai ales daca partenerii, clientii si angajatii tai sunt persoane pe care le cunosti mai bine.

Cum oferim cadourile corporate

Cu siguranta in momentul in care iti doresti sa oferi cadouri corporate te gandesti la persoanele care urmeaza sa primeasca aceste daruri. Poti sa te documentezi despre aceste persoane si sa afli ce gusturi culinare au. In functie de acest lucru poti alege mult mai usor produsele care se vor regasi in minunatele cosuri. Detalii despre partenerii tai poti sa afli fie personal, fie iti poti ruga angajatii sa afle diferite informatii pe care sa le utilizezi pentru a crea cele mai frumoase cosuri cadou pentru Craciun. Intotdeauna alege produse de calitate si mizeaza pe simplitate. Echipa noastra este pregatita sa ambaleze cosul exact asa cum iti doresti. Poti sa te sfatuiesti cu echipa Debonaire cand vine vorba de alegerea produselor gourmet sau cand iti doresti un design cu care sa impresionezi. Iti punem la dispozitie cele mai bune branzeturi recunoscute la nivel mondial, cea mai fina ciocolata, cele mai bune vinuri, dar si o gama variata de produse traditionale.

Cui oferim cadourile corporate

Aceasta gama de cadouri este destinata exclusiv partenerilor, clientilor si angajatilor tai. Au fost create pentru ca tu sa iti arati respectul si recunostinta fata de persoanele cu care ai colaborat in acest an. Indiferent ca este vorba de parteneri noi sau vechi, romani sau straini, atat tu cat si afacerea ta veti fi priviti intr-un alt mod. Este un gest care pe cat de mic este pentru tine, pe atat de important este pentru persoana care primeste acest cadou. Cel mai important lucru este sa ii apreciezi pe oamenii cu care colaborezi si lucrezi. In acest sens, iti poti surprinde angajatii cu un astfel de cadou, deoarece sunt langa tine zilnic si fac fata provocarilor. Ia in calcul si clientii, deoarece ei sunt cei care te recomanda si cei care cumpara de la tine. Nu uita nici de furnizori sau parteneri - fara ei munca ta ar fi de zece ori mai grea. Este de ajuns sa te gandesti la persoanele carora doresti sa le oferi cadouri corporate in pragul Craciunului si lasa-ne pe noi sa ne ocupam de fiecare dar pentru destinatarii tai. Apeleaza la echipa Debonaire de fiecare data cand iti doresti sa surprinzi placut!