Tipuri de cadouri oferite angajatilor

Primavara  a sosit, copacii au inflorit, temperaturile cresc si se apropie una dintre cele mai importante sarbatori ale anului. Este acel moment al anului cand toti cei dragi se intalnesc acasa si petrec cateva zile impreuna in liniste. Nu, nu vorbim despre Craciun, ci despre Sfintele Sarbatori de Paste pe care foarte multi dintre noi le asteptam. Pentru ca aceasta este o sarbatoare a recunostintei si a multumirii, poti sa faci un gest frumos si in acest an sa oferi cateva cadouri de Paste pentru angajati - oamenii care muncesc cot la cot cu tine, care te ajuta sa iti cresti afacerea, care stau peste program cand este nevoie si fara de care afacerea ta probabil nu ar exista. Da, chiar daca nu te gandesti foarte des la asta, cadourile pe care angajatii tai le primesc de la tine ii motiveaza, ii fac sa se simta apreciati si respectati si cu siguranta isi vor desfasura activitatile zilnice cu mai mult drag. Pentru ca stim ca este destul de greu sa oferi cadouri angajatilor tai, chiar daca petreceti cel putin 8 ore pe zi la birou impreuna, ti-am pregatit o gama speciala de cadouri corporate pe care fie le achizitionezi in forma standard, fie poti sa le personalizezi cu produse premium pe care le gasesti in magazinul nostru online. In spatele Debonaire se afla o echipa dedicata, o echipa mereu pregatita sa vina cu idei, o echipa care pune accent pe frumos, dar in primul rand pe calitate. Ne dorim ca toti cei care ne trec pragul sa se bucure de cele mai bune produse din intreaga lume. In portofoliul nostru gasesti produse gourmet pe care echipa noastra le-a testat, cele mai fine vinuri de la cele mai cunoscute podgorii din intreaga lume, ciocolata de specialitate, produse traditionale romanesti si multe alte produse premium pe care le poti alege atat pentru tine, cat si pentru angajatii tai. Cadourile corporate sunt o gama speciala de cadouri, conceputa pentru lumea business. Aceste cadouri se ofera cu precadere catre angajati, parteneri si colaboratori, iar oferirea acestor cadouri necesita putin efort din partea expeditorului.

Tipuri de cosuri cadou corporate de Paste:

Cadouri corporate pentru doamne

Ne-am gandit sa avem o astfel de categorie pentru ca stim cu totii ca doamnele au un simt estetic foarte dezvoltat si pun pret foarte mult pe lucrurile de calitate, mai ales cand vine vorba de produse alimentare. Tocmai de aceea, in aceasta categorie gasesti cosuri cadou exclusiviste care contin vinuri sau sampanii fine, ciocolata de cea mai buna calitate, dar si o serie de cosmetice care se pot utiliza cu usurinta la birou.

Cadouri corporate pentru domni

In aceasta categorie gasesti o serie de produse cu accente masculine pe care le poti face cadou angajatilor, colaboratorilor, partenerilor sau de ce nu, viitorilor colaboratori. Cosul cadou pentru domni aduce impreuna o gama de produse premium, vinuri fine, cele mai bune arome de whisky, ciocolata cunoscuta in intreaga lume si o ambalare perfecta.


Cadouri corporate pentru parteneri

Pentru ca stim ca doresti sa iti arati stima si respectul fata de partenerii tai, sa stii ca Sarbatorile Pascale se afla pe lista momentelor in care iti poti surprinde placut partenerii. Ajunge doar sa alegi cosul cadou si echipa noastra se ocupa de tot. Poti alege acelasi cadou pentru toti partenerii sau poti alege sa personalizezi fiecare cos in functie de gusturile fiecaruia.

Cadouri corporate pentru angajati

Printre cele mai apreciate produse alimentare in randul angajatilor se numara produsele traditionale romanesti - cozonaci, bauturi alcoolice speciale, dar si produsele gourmet care vor completa perfect masa de Paste. Sa nu uitam nici de dulciuri, in special pentru angajatii care au copii. Alege dintr-o gama variata de cosuri corporate si ofera-le cu drag angajatilor tai in ultima zi la birou inainte de mini-vacanta de Paste. Cu siguranta le vei face sarbatorile mult mai frumoase. Exista cateva momente cheie in fiecare an in care este foarte important sa le multumesti oamenilor ca sunt alaturi de tine in fiecare zi si au grija de succesul afacerii tale. Daca alegi sa oferi cadouri de Paste pentru angajati, cu siguranta si ei vor alege sa puna pe primul plan activitatea lor de la birou pentru ca businessul tau sa creasca in fiecare zi. Nu uita ca la Debonaire gasesti cele mai frumoase si impresionante cosuri cadou corporate!